Superb Apt 2Bdr 6P Porte De Champerret

  • 50 m²
  • 2 sypialni

Goście mogą zdecydować się na pobyt w Superb Apt 2Bdr 6P Porte De Champerret Paryż podczas wizyty dzielnicy 17. w Paryżu. 2-pokojowy apartament może pomieścić do 4 gości.

W obiekcie zaprojektowano 1 łazienkę. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Aktywni goście mogą korzystać z lodowiska w obiekcie noclegowym.

Ten apartament posiada kuchnię z piekarnikiem i zmywarką do naczyń.

Łuk Triumfalny w Paryżu jest w 2 km, a Katedra Notre-Dame w Paryżu - 6 km. W pobliżu od apartamentu o powierzchni 50 m² znajduje się Musée National Jean-Jacques Henner. Superb Apt 2Bdr 6P Porte De Champerret znajduje się 5 min pieszo od dworca kolejowego Pereire - Levallois.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Superb Apt 2Bdr 6P Porte De Champerret Paryż
Bluestay 292 - Superbe Appartement A Paris 17
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Bluestay 292 - Superbe Appartement A Paris 17

9.4
Wspaniały 19 opinii
215 m od nieruchomości
USD 714 USD 643
za noc
Modern Apartment -1Br-3P-Ternes
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Modern Apartment -1Br-3P-Ternes

240 m od nieruchomości
Superbe Appartement Paris 17Eme 55M2
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Superbe Appartement Paris 17Eme 55M2

7.3
Dobry 4 opinie
279 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Paryż-Orly
    25 km

    Stacje kolejowe

    Gare Saint-Lazare
    2,5 km

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 20:00
    Wyjazd: od 08:00 do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Superb Apt 2Bdr 6P Porte De Champerret akceptuje zwierzęta?
      Niestety Superb Apt 2Bdr 6P Porte De Champerret nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Superb Apt 2Bdr 6P Porte De Champerret posiada kuchnię?
      W Superb Apt 2Bdr 6P Porte De Champerret goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Paryż-Orly
    25 km

    Stacje kolejowe

    Gare Saint-Lazare
    2,5 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Superb Apt 2Bdr 6P Porte De Champerret Paryż

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij